Hakkımızda

Büyükçekmece'de profesyonel su arıtma servisi

Havuz İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 15 yıla aşkın yüzme havuz sektöründe aktif olarak çalışmaktadır. Havuz suyu sağlıklı haline getirmek için yıllar uğraştıktan sonra, sağlıklı içme, kullanma ve proses suyuna faaliyetimizi genişletmek çok doğaldı. Büyükçekmece’de Çatalca Yolu üzerinde geniş mağaza ve depolardan oluşan işyerimiz ve seyyar profesyonel servis ekibimiz ile Büyükçekmece bölgesinde yoğunluk olarak çalışmakta olup, yaygın servis ağı ile Türkiye genelinde hizmet verebilmekteyiz.

AO Smith su arıtma

Şirketimiz 2015 yılında su arıtma sektörüne atılım yapıp, A.O. Smith Su Teknolojileri A.Ş. ile bayilik anlaşma yaparak, içme, kullanma ve proses su arıtmasında daha profesyonel ve kurumsal arıtma kurulumu, bakımı ve destek hizmetleri vermektedir.

A.O. Smith hakkında

A.O. Smith şirketi, 1874 yılında Amerika, Milwaukee şehrinde kurulmuş, yenilikçi yaklaşımı ve birçok sektörde kendi geliştirdiği teknolojilerini tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

A.O. Smith, konut ve ticari su ısıtma ekipmanlarında dünyadaki lider üreticilerden biridir, kapsamlı ürün yelpazesi ile Kuzey Amerika, Çin ve Hindistan’da en iyi bilinen markadır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Avrupa ve Çin’deki üretim faaliyetleri ile dünya çapındaki müşterilerine hizmet vermek için global erişim imkanı sunar. Dünya çapında 60’tan fazla ülkede satış ve dağıtım ağı bulunmaktadır.

Bizimle iletişme geçip, hizmet farkı sizde yaşayın.